Skip to main content
Strona główna » O mnie

Poznaj nasz zespół

Cenisz sobie współpracę z najlepszymi? Jesteś we właściwym miejscu!

Mój Team tworzą wykwalifikowani trenerzy personalni, którzy są mistrzami w swojej branży. Nieustanny rozwój i doskonalenie swoich umiejętności umożliwiają kompleksową i profesjonalną opiekę, której potrzebujesz. Naszym priorytetem zawsze jest człowiek. To właśnie ludzie budują niezwykłą przestrzeń, w której pokonujemy wszelkie słabości. 

Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i wsparciu odmienisz nie tylko ciało, ale i całe swoje życie. Jeśli nie chcesz tracić czasu na bezsensowne głodówki, detoksy i szybki efekt jojo to dobrze trafiłaś.

trener

Damian Gawroński

Założyciel programu zmieniającego życia setek ludzi. Trener personalny i dietetyk z 6 letnim doświadczeniem.

Doskonale wykorzystuje wiedzę zdobytą w szkole medycznej do korygowania przeciążeń układu kostnego i rehabilitacji. Wielokrotnie współpracował z osobami niepełnosprawnymi osiągając fenomenalne rezultaty. Poprzez dobranie zbilansowanej diety i odpowiedniego treningu potrafi pomóc nawet najbardziej wymagającym przypadkom. Tysiące przeprowadzonych metamorfoz potwierdzają jak wiele serca wkłada w swoje działania. Chętnie wspiera swoich podopiecznych, nierzadko wcielając się w rolę psychologa. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Twierdzi, że marzenia to cele, do których należy cierpliwie dążyć. Podczas treningów pokazuje swoją drugą, bezlitosną twarz. Nie daje taryfy ulgowej, bo wie, że tylko mocne i intensywne ćwiczenia są kluczem do odniesienia sukcesu!

nasze wartoscsi
Gwarancja sukcesu

setki metamorfoz i przemian

nasze wartoscsi
Bezpośredni kontakt

indywidualne podejście

nasze wartoscsi
Zgrany zespół

dbamy o jakość usług